За статистикою кожен член сім'ї відкриває дверці холодильника як мінімум 10 раз на добу. Тому знос гумки ущільнювача можливий, незважаючи на якість матеріалу виготовлення. Для дольшего перебування оригінальної гумки на холодильнику необхідно дотримуватися звичайного відходу:
протирати вологою ганчіркою - це не спричинятиме за собою розростання різноманітних бактерій, що шкідливо не лише для організму, але і запобіжить гниттю ущільнювача;
періодично змащувати спеціальним силіконовим мастилом для матеріалу ущільнювача, щоб він була еластичною і не зсихався.
Відновлення гуми ущільнювача.
Якщо матеріал гумки став трохи деформований, його можна реанімувати.
Для цього треба узяти фен, прогріти деформацію ущільнювача і в розігрітому виді, руками поміняти на потрібну форму і деякий час потримати до охолодження. Таким чином, гума захолоне в потрібному виді і при правильному догляді прослужить Вам ще довго.
Підбір ущільнювача для Вашого холодильника
Якщо все ж реанімація пройшла з поразкою, необхідно підібрати з'єднання ущільнювача для холодильника.
Ущільнювачів буває багато і кожне кріпиться по - різному, одні встановлюються в пази (виїмки), інші кріпляться за допомогою саморезов або клею (холодильники старого зразка)
Для підбору Вам необхідно знати марку і модель холодильника або розмір ущільнювача і менеджер будь-якої компанії, що займається комплектуючими запчастинами до холодильного устаткування, допоможе в підборі потрібного ущільнювача
Заміна ущільнювача для холодильника.
- Замінити гуму ущільнювача можна самостійно:
- Знімаємо двері рефрижератора
- Гострим предметом зрізаємо старий ущільнювач.
- Моєму всі пази у двері холодильника.
- Просушуємо (залишаємо на кілька хвилин відпочити дверцятах)
- За допомогою викрутки вставляємо новий ущільнювач в пази дверцята холодильника.
От і все.